Cześć, nazywam się Gosia Böttcher (Kozłowska).

Piszę teksty i tworzę produkty edukacyjne poprzez które:

Uświadamiam, że prostota i minimalizm wychodzą nam na zdrowie.

Zachęcam do dwujęzycznego i kreatywnego wychowania i podpowiadam jak to ogarnąć.

Pomagam uprościć i usprawnić dzień tak aby mieć więcej energii i czasu dla siebie.

Od najmłodszych lat charakteryzują mnie pozaschematowe myślenie, twórcze działanie i chęć ciągłego rozwoju. Tak powstała moja wciąż rozwijająca się marka greenvana.

Będąc mamą dwójki małych dzieci wiem jak ograniczone są zasoby czasowe i energetyczne mam i jak łatwo jest wówczas zaniedbać swój rozwój albo wprowadzić nie do końca pożądane nawyki wychowawcze. Dzielę się tym co mi przychodzi łatwo, co u nas się sprawdza i przynosi dobre efekty. Zarówno dla moich dzieci jak i dla mnie jako mamy jak i kobiety.

Prywatnie jestem buddystką zen, żoną i mamą dwójki dwujęzycznych dzieci. Mieszkam w Berlinie. Kocham sport (surfskating, capoeirę, trekking w górach, koszykówkę, cross fit, tenisa, …), czytanie książek przy kawie i minimalizm. Mało ubrań w szafie, kilku-składnikowe kosmetyki, buty typu barefoot i robienie jednej rzeczy na raz.

Dzieciństwo i młodość na obrzeżach miasta oraz wakacje spędzane na wsi pokazały mi, że ruch na świeżym powietrzu daje pełnię szczęścia a efektywna nauka odbywa się poprzez zabawę, przygodę i eksperymenty. Ogródek, las, mój pies, śnieg, piłka, rower. Nawet bawiąc się sama, nie zaznałam nudy. Tak mam do dziś.

Z radością wspominam okres studiów w Londynie gdzie oprócz umiejętności twardych takich jak: kreatywne pisanie, dziennikarstwo, desktop publishing, tworzenie i edycja video oraz fotografia doskonaliłam umiejętności miękkie takie jak kreatywność, strategiczne myślenie i skuteczna komunikacja.

Także w Anglii zdobyłam przeróżne doświadczenie zawodowe jednocześnie ucząc się: odwagi, improwizacji, zaczynania od nowa oraz wiary w siebie. To wszystko bardzo przydało mi się w Niemczech, gdzie rozpoczęłam przygodę z kolejnym obcym językiem, pracą na własny rachunek oraz macierzyństwem.