Cześć, nazywam się Gosia Böttcher.

Tworzę kreatywne produkty edukacyjne poprzez które:

Inspiruję najbardziej zapracowaną i zbyt mało zauważaną grupę społeczną – Mamy – do zadbania o swoje potrzeby.

Zachęcam kobiety do działania w zgodzie ze sobą i z naturą.

Pomagam uprościć i usprawnić dzień tak aby mieć energię i czas dla siebie oraz kreatywnie je wykorzystać.

Od najmłodszych lat charakteryzują mnie pozaschematowe myślenie, twórcze działanie i chęć ciągłego rozwoju. Tak powstała moja ciągle rozwijająca się marka greenvana.

Będąc Mamą dwójki małych dzieci wiem jak ograniczone są zasoby czasowe i energetyczne Mam i jak łatwo jest wówczas zaniedbać siebie.

Wierzę w nieskończony ludzki potencjał i niezwykłe możliwości psycho-ruchowe pod warunkiem, że stworzymy sobie sprzyjające ku temu warunki.

Bio-hacking uczy tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

Prywatnie jestem buddystką zen, żoną i mamą dwójki dwujęzycznych dzieci. Mieszkamy w Berlinie. Kocham wędrówki po lesie i po górach, jazdę rowerem i na desce, czytanie książek przy kawie i minimalizm. Mało ubrań w szafie, kilku-składnikowe kosmetyki, buty typu barefoot i robienie jednej rzeczy na raz.

Moje doświadczenie

Pełne przygód i eksperymentów dzieciństwo i młodość na obrzeżach Warszawy. Bardzo dużo śmiechu i ruchu na świeżym powietrzu, w każdą pogodę.

Z radością wspominam okres studiów w Londynie gdzie oprócz umiejętności twardych takich jak: kreatywne pisanie, dziennikarstwo, desktop publishing, fotografia, nagrywanie i edycja video i praca z programem Photoshop doskonaliłam umiejętności miękkie takie jak krytyczne i pozaszablonowe myślenie, kreatywność, autentyczność i skuteczna komunikacja.

Także w Anglii zdobyłam przeróżne doświadczenie zawodowe jednocześnie ucząc się odwagi, improwizacji, zaczynania od nowa oraz wiary w siebie. To wszytko bardzo przydało mi się w Niemczech, gdzie rozpoczęłam przygodę z kolejnym obcym językiem, pracą na własny rachunek oraz macierzyństwem.

Zanim stałam się Mamą greenvana była firmą pośredniczącą w sprzedaży ekologicznej żywności polskich producentów na świecie oraz blogiem o zdrowym stylu życia. Moja codzienna aktywność opierała się o sprzedaż, online marketing, negocjacje i zarządzanie kluczowym klientem.

Raz w tygodniu wysyłam maila z praktycznymi wskazówkami jak:

uprościć życie – usprawnić codzienność – mieć więcej energii i czasu i kreatywnie je wykorzystać