Cześć, nazywam się Gosia Böttcher.

Tworzę kreatywne produkty edukacyjne poprzez które:

Inspiruję najbardziej zapracowaną i zbyt mało zauważaną grupę społeczną – Mamy – do zadbania o swoje potrzeby.

Zachęcam kobiety do działania w zgodzie ze sobą i z naturą.

Pomagam uprościć i usprawnić dzień tak aby mieć więcej energii i czasu dla siebie oraz kreatywnie je wykorzystać.

Od najmłodszych lat charakteryzują mnie pozaschematowe myślenie, twórcze działanie i chęć ciągłego rozwoju. Tak powstała moja ciągle rozwijająca się marka greenvana.

Będąc Mamą dwójki małych dzieci wiem jak ograniczone są zasoby czasowe i energetyczne Mam i jak łatwo jest wówczas zaniedbać siebie. Wierzę w nieskończony ludzki potencjał i niezwykłe możliwości psycho-ruchowe pod warunkiem, że stworzymy sobie sprzyjające ku temu warunki.

Prywatnie jestem buddystką zen, żoną i mamą dwójki dwujęzycznych dzieci. Mieszkam w Berlinie. Kocham trekking w lesie i w górach, sport, czytanie książek przy kawie i minimalizm. Mało ubrań w szafie, kilku-składnikowe kosmetyki, buty typu barefoot i robienie jednej rzeczy na raz.

Doświadczenia, które mnie ukształtowały i które wykorzystuję w mojej pracy

Dzieciństwo i młodość na obrzeżach Warszawy oraz wakacje spędzane na wsi pokazały mi, że ruch na świeżym powietrzu daje pełnię szczęścia a efektywna nauka odbywa się poprzez zabawę, przygodę i eksperymenty.

Z radością wspominam okres studiów w Londynie gdzie oprócz umiejętności twardych takich jak: kreatywne pisanie, dziennikarstwo, desktop publishing, tworzenie i edycja video oraz fotografia doskonaliłam umiejętności miękkie takie jak krytyczne myślenie, kreatywność i skuteczna komunikacja.

Także w Anglii zdobyłam przeróżne doświadczenie zawodowe jednocześnie ucząc się: odwagi, improwizacji, zaczynania od nowa oraz wiary w siebie. To wszystko bardzo przydało mi się w Niemczech, gdzie rozpoczęłam przygodę z kolejnym obcym językiem, pracą na własny rachunek oraz macierzyństwem.

Zanim stałam się Mamą greenvana była firmą pośredniczącą w sprzedaży ekologicznej żywności polskich producentów na świecie oraz blogiem o zdrowym stylu życia. Moja codzienna aktywność opierała się o sprzedaż, online marketing, negocjacje i zarządzanie kluczowym klientem. Dzięki prowadzeniu bloga nauczyłam się także tworzenia stron w WordPressie.